Bëri shaka me faljen e namazit, Arta Nitaj kërkon falje publike (video)

INA
INA

5 Korrik, 2023

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Butrint Imeri ka festuar ditëlindjen e tij të 27-të.

Të ftuar në festë ishin familjarë, miq dhe kolegë të shumtë të këngëtarit.

Mes tyre ishin edhe aktoret e njohura kosovare, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj, ku kjo e fundit mori vëmendje të madhe me gjestin e saj në festë.

Me një fustan të zi ku shihet se ka mbuluar dhe kokën, Arta ironizon me fenë Islame ku në një moment dëgjohet derisa thotë : “Po e fali sabahun”, ku vazhdojnë të qeshurat pa fund.

Video u bë virale në rrjetet sociale ku erdhi edhe reagimi i akotres e cila përmes një Instastory ka kërkuar falje. Akorja ndër të tjera tha se vet ajo i përket fesë islame dhe është një besimtare e palëkundur.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

arber-hajdari

Arbër Hajdari mbrëmë kishte arsye për të festuar (FOTO)

keanu reevs rivs vesel veseli

Aktori i njohur drekon te restoranti i shqiptarit në Zvicër

INFO

NA NDIQ