Berisha: Unë jam Stiv Xhobs, jam si kreu i Apple!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Prill, 2023

Sali Berisha tani ka filluar ta besojë seriozisht që jo vetëm do të fitojë zgjedhjet, por do të vijë në pushtet edhe se ka kundra tij të gjithë ndërkombëtarët, nuk ka parti, dhe i vetmi sukses që ka arritur është se ka përcarë PD.

Por hera e tretë e tij, sipas vetë doktorit do të jetë e treta e vërteta, duke kapur edhe sot majën e klasifikimit te ‘Thënia e Ditës’.

“Rikthimi i Sali Berishës dhe PD në pushtet të themi kjo, rikthimi i tretë i tij do të jetë më i suksesshmi në histori. Nuk po e krahasoj me politikanë, por do ta krahasoj edhe njëherë me rikthimin e Steve Jobs, i cili pasi e larguan nga ndërmarrja e tij, u rikthye dhe i bëri botës dhuratë iPod, iPad dhe iPhone. Pra, një rikthim i tretë do ketë momente kulmore, gjithçka në interes të shqiptarëve.” u shpreh Berisha.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

defender shqiperi

Përmbyllet “Defender Europe 2023” në Shqipëri,

Fredi Beleri

Apeli la në burg Fredi Belerin, reagon MPJ greke: Kundër dispozitave të shtetit

berisha

Berisha: Rama ndihmës i Vuçiq, i ka futur thika pas shpine Kosovës

rama kovacevski

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

sander lleshi

Ish-ministri i brendshëm shqiptar: Gjeni një numër telefoni të Albin Kurtit

rama

EMRAT/ Qeveria shqiptare nis zëvendësimin e ambasadorëve

bajram-begaj

Begaj dënon dhunën në veri të Kosovës: Asnjë pretekst nuk mund të pengojë marrëveshjen e Ohrit

termet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

bajram-begaj-milanovic-kroat

Kush është presidenti me rrogën më të lartë në Ballkan

INFO

NA NDIQ