BESA: Përkrahim protestën e Lëvizjes Anti- Bixhoz

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Lëvizja BESA si çdo herë që ka përkrahur protestat kundër dukurive negative në shoqëri, edhe kësaj radhe vazhdon kontinuitetin e qendrimeve politike duke përkrahur protestën e Lëvizjes Anti-Bixhoz kundër hapjes së një kazinoje afër një shkolle në Tetovë, thuhet në kumtesën e Lëvizjes Besa.

Lëvizja Besa ka bërë thirrje deri te të gjithë qytetarët që ti bashkohen protestës me qetësi dhe maturi për të luftuar fenomenet negative në shoqëri.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

arben taravari kumanove

Sot në Gostivar konventa e promovimit të kandidatit presidencial, Arben Taravari

gjermani jeta

Janë dyfishuar çmimet e naftës dhe gazit në Gjermani, gjermanët mezi i’a dalin

IMG_9416

ASH e Selës tubim në Tetovë (VIDEO)

universiteti-i-tetoves-UT

Të hënën, pesë universitete në protesta për rritjen e pagave

FB_IMG_1709329933155

Lëvizja Besa mbështetje masive në Vrapçisht

INFO

NA NDIQ