“Besame”, projekti më i ri që u publikua nga Dhurata Dora

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/03/2023

“Besame”, mban emrin kënga më e re e Dhurata Dorës e cila u lansua në minutat e parë të së premtes.

Kënga vjen me tekst nga vet këngëtarja dhe Nuk. Dhurata i ka qëndruar stilit të saj , duke ju bërë të vallëzoni posa dëgjoni ritmin e “Besame”.

Ndërkohë që kënga vjen e lansuar me videoklip.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

luizi

Luizi zgjohet me një mik të ri në banesë (video)

egla-lidi-750x422-1

VIDEO/ Ҫfarë ndodhi në “Big Brother”? Egla Ceno shpërthen në lotë: Po pres mjekun…

meritoni egla ilnisa

Ilnisa: Egla e fitoi vëmendjen nga unë dhe Meritoni

drini dea

Çfarë i lidh dy ish-banorët e BBV, dhe pse fansat po i urojnë

INFO

NA NDIQ