Bie me kokë, dëmtohet futbollisti i kombëtares Elseid Hysaj

0

Futbollisti i kombetares shqiptare Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos. Mbrojtësi shkodran në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë duke pesuar demtim. Ende nuk dihet grada e dëmtimit, teksa ky është një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi duhet të bëjë pa kapitenin me shumë mundësi në ndeshjet kundër Turqisë dhe Islandës.