Bie një ashensor në Shkup, brenda ishte një ekip i ambulancës

Picture of INA
INA

26/06/2024

Ashensori në të cilin ka ngecur një ekip i ambulancës ka rënë nga kati përdhes në bodrum, tha drejtori i QMK-së, Stojançe Angellov.

“Ashensori ra të paktën nga kati përdhe në bodrum. Në të kishte një ekip mjekësor të urgjencës, të paktën 4 persona ndodheshin në ashensor në momentin e rënies. Nuk kishte pacientë, ekipi ishte në prag të vdekjes”, thotë Angellov.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në një ndërtesë në rrugën Hristo Tatatrçev në Kisella Vodë të Shkupi. Po punohet për nxjerrjen e personave nga ashensori.

TË FUNDIT
11 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
16 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

21 orë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
17 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
20 orë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
20 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
20 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ