Big Brother i Arbana Osmanit thyen tjetër rekord të shikueshmerisë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14 Janar, 2023

Spektali Big Brother VIP ka thyer sonte një tjetër rekord shikueshmërie.

Live në kanalin e You Tube spektaklin sonte janë duke e ndjekur në kohë reale 112 mijë persona, shkruan Reporteri.net.

Kështu Big Brother VIP ka thyer rekordin e shikueshmërisë live që kishte prej mbi 91 mije.

Spektaki sonte po ndjeket me interes për shkak të historisë së Luizit i cili para një jave ka gënyjer se është i sëmurë rëndë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ