“Big Brother VIP 2 i përket Luizit dhe Kiarës” – Efi reagon për herë të parë pas finales

Picture of INA
INA

10/05/2023

Efi Dhedhes u kthye në një prej emrave më të përfolur në media rozë që kur u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Dalja e saj e parë nga shtëpia e famshme u komentua jashtë mase madje shumë prej fansave kërkonin rikthimin e saj pasi konsiderohej si një nga banoret më të forta

Një gjë e tillë u bë e mundur dhe Efi bashkë me tre banorë të tjetër Kiara Titon, Ronaldon Sharka dhe Bledi Mane u rikthyen për herë të dytë pas eliminimit për të vazhduar rrugëtimin në BBVA.Efi u bë edhe një herë një prej banoreve më të pëlqyera dhe arriti në finalen e madhe bashkë me Luiz Ejllin, Kristi Aliaj dhe Deamishel Hoxha.Tani, disa ditë pas finales Efi ka reaguar sërish përmes një postimi të gjatë në llogarinë e saj në Instagram.

Në shkrimi, Efi tha se ndihet e lumtur dhe krenare për rrugëtimin e saj në BBVA, duke shtuar se nuk ishte një udhëtimi i lehtë për të.

“Vendi i tretë është një arritje e madhe për mua, dhe nuk do ta kisha bërë pa mbështetjen te të gjithëve ju. Gjatë gjithë qëndrimit në shtëpi, unë u përpoqa t’i qëndroja besnike vlerave të mia, edhe në momentet më të vështira. Nuk ishte një udhëtim i lehtë, por mbështetja dhe dashuria juaj më shtynë që të qëndroja deri në fund në shtëpi”, tha Efi ndër tjera.

27-vjeçarja tutje tha se ky edicion i BBVA i takon çiftit Luiz dhe Kiara, të cilët sipas saj dhuruan emocione pafund.

“Big Brother VIP 2 i përket Luizit dhe Kiarës. Kanë dhuruar emocione pafund, dhe i uroj jetë sa më të lumtur bashkë”, u shpreh Efi mes tjerash.

TË FUNDIT
8 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
8 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
8 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

8 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
8 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
8 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ