Big Mama “puth në buzë” Ilirin dhe Donaldin

INA
INA

13/11/2023

Personazhi i kësaj të diele në “Mos i bjer me Top” ka bërë të gjithë publikun të shkrihet së qeshuri. Ku është Big Mama, ka gjithmonë energji të mirë dhe këtë këngëtarja e tregon në çdo dalje të saj. E ftuar për të promovuar klipin e saj të ri “Nafaka”, Bigu nuk ka shpëtuar nga disa pyetje ngacmuese të Ronaldo Sharkës dhe Erjola Doçit.

Lojës se cilin nga personazhet e showbiz-it shqiptar do të vendoste pranë zemrës, cilin do të hidhte pas dhe cilin do ta bënte copa-copa, këngëtarja i është përgjigjur duke puthur në buzë burrat dhe duke vendosur vendosur në ballë gratë.E pyetur nga Doçi nëse Donaldi dhe Iliri janë meshkujt për të cilët ka fantazuar, pasi i puthi në buzë, Big Mama me batutë tha se ‘po’, por jo për Donaldin – Romeon. Kështu, në listën e fotove me vajza dhe djem të njohur të showbiz-it shqiptar, Big Mama vendosi në zemër Dafinën, Marina Vjollcën etj. Ndërsa në foton e Donald Veshajt, këngëtarja tha: “Donaldit i jap një puthje në buzë. Donald, të kam shpirt”.

Madje, këtë tha edhe për Ilir Shaqirin: “Edhe Ilirin e puth në buzë, e kam në zemër. Gocat do t’i puth në ballë, burrat në buzë” – shtoi ajo me të qeshur. Ndërhyrjes së Erjolës nëse janë ata personazhet me të cilët ka fantazuar seksualisht, Big Mama tha: “Po, por Donaldin jo. Romeon po, e ëndërroj seksualisht”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ