Bilall Kasami edhe të shtunën në punë, a do ta ndryshoj planin gjeneral urbanistik?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Janar, 2022

As e shtuna nuk e ndal kreun e ri të Komunës së Tetovës Bilall Kasamin informon Tetovasot
Në vijë të kësaj Kasami bashkë me komisionin e urbanizmit zhvilluan një takim pune duke diskutuar rreth planit gjeneral urbanisitik dhe planeve tjera detale urbanistike, duke u munduar të gjejnë zgjidhjen më të mirë për qytetin tonë. “Përkushtimi jonë është i vazhdueshëm për të larguar njëherë e përgjithmonë kaosin dhe uzurpimin e hapësirave publike” deklaroi kryetari i Komunës së Tetovës .

Ai është shprehur se qyteti do frymoj lirshëm!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vjosa osmani

Vjosa Osmani për Reuters flet për raportet e Kurtit me SHBA, godet Vuçiqin (VIDEO)

Escobar Lajcak

Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë

dua-1

Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

mesi messi mls inter miami

Zyrtare/Ky është klubi i ri i Messit

vjosa osmani ismail kadare

Kadare: Ky është triumfi shekullor i kombit tonë

Arben Taravari

Taravari paralajmëron dorëheqje të tij ose Azir Aliut nëse vërtetohet “punësimi i dhëndrit”

kurti svecla veri

Kurti në Mitrovicë, viziton policët: Oficerët tanë të çeliktë, u njoftova me operacionet e tyre

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Mickoski mund të luajë me të ardhmen e tij, por jo me të ardhmen e Maqedonisë

DCIM100MEDIADJI_0484.JPG

Ndryshimet eventuale në Qeveri, ky është qëndrimi i ASH-së

INFO

NA NDIQ