Bileta më e shtrenjtë për ta parë Messin në Miami shkon deri në 3 mijë dollarë

ina-online
ina-online

21/07/2023

Nesër në orët e para të mëngjesit (2:00 lokale), skuadra amerikane, e Inter Miami pret në shtëpi ekipin e Cruz Azul në Kupën e Ligës.

Në këtë takim pritet të luaj edhe transferimi më i madh në histori të klubit, Lionel Messi.

Pothuajse të gjitha biletat janë shitur për këtë takim, kurse në mediat amerikane raportohet se tiketa më e shtrenjtë e shitur për këtë ndeshje, shkoi deri në 3.5 mijë dollarë.

Kurse biletat më të lira për këtë takim, shkuan deri në 150-200 dollarë.

Kapaciteti i stadiumit ku pritet të luaj nesër fituesi i Kupës së Botës me Argjentinën shkon deri në 25 mijë ulëse.

Përveç Lionel Messit, në këtë ndeshje mund të debutoj edhe Busquets, ish-lojtari i Barcelonës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

INFO

NA NDIQ