“Biletën e Kiarës për filmin e pagova vetë”, e vunë me “shpatulla pas muri”, publikohet audio e Luizit

INA
INA

14/10/2023

Pas gjithë zhurmës së filmit, premierës e tapetit të kuq, së fundmi në rrjet po qarkullon një audio e Luizit me një person që nuk i dihet identiteti.

Nga toni i zërit, Luizi duket i vënë në siklet, e shkak janë bërë biletat e premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë”. Teksa i jep sqarime personit në fjalë se siguroi dy bileta për Kiarën dhe një shoqe të saj për të qëndruar bashkë në vendet e para, por duket se personit nga ana tjetër i ka ngelur ‘hatri’ që këngëtari nuk siguroi një biletë për të.Megjithatë ky i fundit është shprehur se këtu ka një keqkuptim, pasi biletat nga ana e tij nuk janë kursyer por se nuk merrej ai me shpërndarjen e tyre dhe nëse do të kishte mundësi do ua kishte dhënë atyre që i kërkonin. Në fund të audios Luizi shprehet i penduar për story-n që nxiti gjithë këtë diskutim nga ana e tij, e për çfarë, për disa bileta që siç tregon ai kishte çmimin ’10 mijë lekë’.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ