Bledi: Kur unë pija, Luizi luante lloto

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30/04/2023

Bledi Mane është rikthyer të sulmojë sërish Luizin, pas daljes nga “Big Brother VIP”.

I ftuar në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”, Bledi deklaroi se gjatë kohës që ai ishte i alkoolizuar, Luizi luante bixhoz. Po ashtu, ai shtoi se 60% e vajzave që pëlqejnë Luizin, janë të dhunuara nga meshkujt.

“Kur unë konsumoja alkool, Luizi luante lloto. Nuk është gjë negative por dëmton veten. Ai djalë kam shpresën dhe e meriton që do e fitojë. Të jemi realist. Për 10 vjet u zhduk, unë i kam thënë mos u zhduk më, kjo është koha jote e artë. 60% e femrave që pëlqejnë Luizin dhunohen nga meshkujt”, tha Bledi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ