Bledi Mane dhe Alby puthen në buzë (Video)

INA
INA

06/01/2024

E eliminuara e natës së sotme, ishte Alby The Goat.

Pasi ajo la shtëpinë dhe shkoi në studio, Bledi i bëri një pyetje interesante.

“Kjo ka që në tetor pa puthur një mashkull, a do të puthemi bashkë?” – shprehet Bledi dhe shkon drejt Albyt.E papritura ndodh që Alby pa refuzuar ngrihet në këmbë dhe puthet me Bledin.

Ndërsa Alaudini shprehet me shaka duke thënë se u bë xheloz, teksa qeshin së bashku në studio.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ