VIDEO/Bledi Mane tenton të puth aktoren kosovare, fiken dritat në emisionin live, çfarë ndodhi?

Picture of INA
INA

05/06/2023

Bledi Mane vazhdon të jetë një person kontrovers në skenën e shoubizit shqiptar. Ai derisa ka folur gjërë e gjatë me thumba për vajzat kosovare, ai në një emision live në një nga televizionet kosovare ka tentuar ta puthë aktoren e njohur kosovare, Shota Baraliu.

Kjo ka ndodhur në emisionin “Kojshia Show”, ku gazetari dhe banori i Big brother VIp Albania2 ka bërë një skenë të papritur me aktoren dhe ish-banoren e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu.

Ata dhuruan në shou të paparë, por nuk munguan as flirtet mes tyre. Ndiqeni emisionin në minutën e 43-të.

 

TË FUNDIT
14 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
7 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
14 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-25-14-14-56-216_com.facebook.katana-edit

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ