Bleona Qereti i kthehet studios, po aq tërheqëse dhe provokuese (Foto)

Këngëgtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti është parë shumë seksi dhe provokuese edhe në disa imazhe.

Këtë herë shihet shumë provokuese, teksa shohim se i është kthyer punës dhe studios në Amerikë.

“I ke dy opsione: të përparosh ose të arsyetohesh” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Bleona shihet e veshur me trenerke ngjyrë të kuqe dhe pa grim. /Tetova Sot/