Blerando fiton benefite të veçanta nga “Vëllai i Madh” si kapiteni i javës – do t’i shijojë me Albyn

INA
INA

21/11/2023

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blerando është shpërblyer nga “Vëllai i Madh”, duke fituar 24 orë shfrytëzim të dhomës së sekreteve, ku e presin benefite të ndryshme.

E për ta shijuar shpërblimin së bashku, Blerando zgjodhi Albyn

Kapiten Blerando urime për rezultatin impresiv, për të tretën javë radhazi.

Për ty kam dhënë në dispozionin dhomën e sekreteve, aty të presin 24 orë tretmanë specialë, një masazh speciale, darkë, dhe një film”, ka thënë “Vëllai i Madh” në njoftimin e tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ