Blero: E kam humb respektin për Albyn

INA
INA

22/01/2024

Gjatë qëndrimit në ‘Big Brother VIP Kosova’ Blero kishte një raport të mirë me Albyn.

Por pas daljes duket se Blero ka ndryshuar mendim për ketë të fundit.

Ne një intervistë me “1 Kafe me Labin” këngëtari rrëfej për përvojën në ‘BBVK’ ku nuk mungoi as komenti për Albyn.

“Kom mëndu qe Alby i ka ra pishman si një njeri që bon gabime në jetë edhe e kom respektu sa isha në shtëpi, por kur e pash nga jashtë nuk ishte ashtu dhe me ka humb respekti për të”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ