Blero nuk ka besim ta dërgojë Afronën në palestër, ja në duart e kujt e lë

Dikur Blero ishte këngëtari që mori vëmendje me dasmën e tij si nëpër telenovelat latine me aktoren Teuta Krasniqin, ku në dasmën patën edhe vajzën e tyre Tarën.

Pas disa vitesh ndarje Blero filloi lidhjen dhe u martua me modelen Afrona Dikën, kurse Teuta vazhdon të jetë me Adonisin me të cilin bëri edhe një vajzë, shkruan “Kosovarja”.

Ngjarja me Teutën, po duket se ka ndikuar pak a shumë edhe në raport me Afronën, modelja si trajner për ushtrime ka zgjedhur vëllain e saj Afrimin.

I tha Blero apo e bëri me qejf?