Blero: Po më tha nusja të dal, do dal nga Big Brother në sekondë (VIDEO)

ina-online
ina-online

07/11/2023

Blero ka folur i përmallur për të dashurën e tij. Ai ka përshëndetur nga kamera dhe tha se nëse ajo ja kërkon është gati të lërë lojën në shtëpinë e famshme.

Pas mbarimit të spektaklit, banorët kanë shijuar një darkë së bashku në oborrin e shtëpisë më të famshme në Kosovë. Këngëtari Blero po bënte një bisedë me Edona James, me të cilën po fliste për partneren e tij të re.

Ai e lavdëroi tejet shumë dhe tha se nëse do ia kërkonte të dilte nga BBVK, do ta bënte.

“Me më thanë nusja dil tani, unë dalë në sekondë. Beb nëse thua me dalë, unë dalë menjëherë. E jap jetën për të. Pa të nuk mund të rri”, u shpreh artisti i njohur.

Pas kësaj, reagoi menjëherë Edona James duke i thënë se nuk ka arsye të bëjë një gjë të tillë.

Transgjinorja nga Suhareka shprehu më pas dëshirën për të qenë në dasmë të tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

INFO

NA NDIQ