Blero publikon bashkëpunimin me Rafaelan “Zemrën ma ndale” /VIDEO

Picture of INA
INA

04/07/2023

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero është rikthyer me një këngë të re.

Kësaj radhe, Blero ka publikuar një bashkëpunim të ri me këngëtaren Rafaela.

Projekti i dyshes mban titullin “Zemrën ma ndale” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.
Foto: Screenshot/Instagram

Kënga është prodhim i Ridvan, ndërkohë për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Flakron Voca.

Projekti tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar të Bleros në YouTube, dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të artistëve.

Përveç këngëve të reja, dyshja padyshim pritet të jenë aktive edhe me mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

TË FUNDIT
22 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
2 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
22 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ