Blin Kuka sjell edhe një të artë nga gara e mbajtur në Maqedoni

Picture of INA
INA

11/06/2023

Blin Kuka i artë!
Kampion Ballkanik 90 kg për kadet U18!
Sot Blini po sjell edhe një të artë nga gara e mbajtur në Maqedoni.
Plot 4 fitore me Ippon paralajmërojnë që po rritet një Kampion i ri në ekipin tonë.
Javët e fundit në pah qitën një vlerë të re në xhudon Kosovare.
Medalje të arta erdhën edhe në klube tjera dhe tashmë kjo po tregon që me të rinj po punohet seriozisht në shumë klube në mbarë vendin dhe në shumë klube.
Xhudo po rritet në çdo aspekt e kjo fal shtrirjes horizontale në krejt qytetet e vendit tonë.

TË FUNDIT
15 orë
Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës
16 orë
Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk
16 orë
Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt
1 ditë
Publikohet lista! 6 shqiptarë do të jenë pjesë e ekipit të Zvicrën në Euro 2024
2 ditë
Ramadani: Isha në rrezik për jetë, më trajtuan si fëmija i presidentit

ME TE LEXUARA

16 orë
Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt
16 orë
Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk
15 orë
Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës

LEXO MË SHUMË

cairi

Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës

tyson

Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk

hetemaj

Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt

Zvicra shaqiri

Publikohet lista! 6 shqiptarë do të jenë pjesë e ekipit të Zvicrën në Euro 2024

ramadani

Ramadani: Isha në rrezik për jetë, më trajtuan si fëmija i presidentit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Juve-Allegri, rrezikohet shkarkimi i menjëhershëm i trajnerit!

Inter-1

Marotta bën gati një tjetër super goditje, synon yllin e Realit

musiala

Real Madrid konfirmon operimin e David Alaba

arteta

Arteta me “sytë” nga Spanja: Në të ardhmen mendoj rikthimin në La Liga

INFO

NA NDIQ