Blinken e vesh të birin si Zelensky për Halloween (FOTO)

Picture of INA
INA

01/11/2023

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken është vënë nën kritika pasi kishte veshur djalin e tij të vogël në një stil të ngjashëm me presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky, duke i dhënë dhe një flamur ukrainas për një pritje mbrëmë në Shtëpinë e Bardhë.

Imazhe të eventit të pritur nga presidenti Joe Biden dhe zonja e parë Jill Biden tregonin Blinken pranë fëmijëve të tij teksa i biri mban një xhaketë në jeshile të errët në stilin e Zelensky, ndërsa e bija mban një flamur të verdhë e blu.

Vetë Blinken nuk kishte bërë veshje të veçantë por shakaja e Halloween me luftën nuk u prit mirë në rrjetet sociale.

Një tjetër shkruante “Shfaqje kllounësh për Luftën III Botërore; Antony Blinken vesh të birin me kostum Zelensky dhe të bijën me flamur ukrainas në Shtëpinë e Bardhë”.

TË FUNDIT
23 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
2 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
2 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

23 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ