BMW-ja përgjysmë! Lëndohet rëndë 27-vjeçari në Shkup

Picture of INA
INA

11/06/2024

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes që lëmë pas në Shkup, transmeton TV21. Një 27-vjeçar nga Shkupi, me veturën “BMW” ka goditur shtyllën në bulevardin mes Shkupit dhe Kisella Vodës dhe është lënduar rëndë.

“Më datë 10.06.2024 rreth orës 21.30 në SPB Shkup është denoncuar se në bulevardin “Serbia”, H.B.(20) nga Shkupi, duke ngasur veturën “BMW” me targa të Shkupit, ka humbur kontroll ndaj automjetit dhe ka goditur shtyllën nga ndriçimi rrugor. Në fatkeqësi, lëndime trupore ka marrë shoferi”, thuhet në njoftimin e MPB-së dhe shtojnë se hetim ka kryer ekipi i SPB Shkup.

TË FUNDIT
20 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
23 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
2 orë
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
2 orë
Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori
2 orë
Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Taravari para votimit të Qeverisë: Këto janë zotimet tona!
23 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
18 orë
Xhaferi të hënën i'a dorëzon mandatin Mickoskit
5 orë
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi
1 ditë
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
20 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
17 orë
Bekim Qoku: Dhe ja, më në fund, Erdhi dita, Ali opozita

LEXO MË SHUMË

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

mexhiti 1

Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

maricic orhan

Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane

FB_IMG_1719229651966

Grubi: Do të vazhdoj të qëndroj në krah të Kryetarit Ali Ahmeti

vesna

Vesna Janevska e mori funksionin ministër i Arsimit dhe Shkencës nga ministri i deritanishëm Jeton Shaqiri

INFO

NA NDIQ