BNE-ja mposht një tjetër ekip serb

Picture of INA
INA

08/06/2023

Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles ka triumfuar bindshëm ndaj ekipit serb Jake Bube, në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

BNE-ja triumfoi 2:0 në harta, ndërsa i duhen edhe dy fitore për ta fituar turneun.

BNE-ja fitoi 16:12 në hartën “Inferno” të zgjedhur nga Jake Bube, dhe 16:11 në “Mirage” që e zgjodhi vetë ekipi kosovar.

BNE-ja fitoi edhe të hënën mbrëma ndaj një ekipi serb. Mposhti Sangrijan me 2:0.

TË FUNDIT
2 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
4 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...
4 orë
Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”...
4 orë
Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet
4 orë
Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!

ME TE LEXUARA

16 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
4 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...
15 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
2 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
13 orë
Rezultat që nuk i konvenon Shqipërisë, Hungaria e mposht në fund Skocinë
1 ditë
Sot dy ndeshje në Euro 2024: Vëmendja tek sfida Zvicër – Gjermani
13 orë
Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara

LEXO MË SHUMË

berat gjimshiti

Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu

zvicra

Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose…

zlatko dalic

Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”…

messi

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

Ronaldo

Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!

kroacia futboll

Kroaci–Itali luhet për gjithçka

kombetarja

Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

xhaka zvicer

Granit Xhaka, lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani – Zvicër nga UEFA

spaleti

Plani i Spalletit:​Italiani më i mirë kundër Shqipërisë mbetet në stol ndaj Kroacisë

INFO

NA NDIQ