BNE sot përballet përsëri me një ekip serb

INA
INA

6 Qershor, 2023

Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles, sot do të përballet me ekipi serb Jake Bube në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

Ky duel do të zhvillohet nga ora 17:00.

Kujtojmë se mbrëmë, BNE-ja mposhti ekipin serb Sangrija.

BNE-ja në rast të fitores ndaj ekipit serb Jake Bube, atëherë duhet të fitojë edhe dy duele tjera për të arritur te triumfi në këtë turne.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ