Boatengu kthehet në Bundesligë

INA
INA

07/11/2023

Jerome Boateng më në fund mund të kthehet në Bundesligë.

Ish-përfaqësuesi i Gjermanisë, Jerome Boateng, mund të kthehet të luajë në futbollin gjerman.

Negociatat mes tij, që është agjent i lirë, dhe ish-klubit të vet, Bayern Munchen, duket se kanë dështuar.

Ndërkaq tani Sky Sports ka raportuar që këshilltari i mbrojtësit, Tolga Dirican, është takuar me menaxherin e Heidenheimit, Holger Sanwald.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

INFO

NA NDIQ