Bora apo Kiara, kë zgjedh Olsa Muhameti (FOTO)

ina-online
ina-online

19 Gusht, 2023

Autorja e shume emisioneve të suksesshme në Shqipëri Olsa Muhameti ka qenë e pranishme disa ditë në Kosovë.

Në një intervistë për ‘Prive’ Olsës i është bërë pyetja se kë zgjedh mes Borës dhe Kiarës, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo ajo ne publik nuk ka dashtë të prononcohet, ani pse gazetarit i është shprehur në privat do te tregoj ty.

“Diçka te vogël të them unë do të behët e madhe, më mire nuk po e them edhe pse dihet” tha ajo.

Se a do te vazhdoj bashkëpunimi i autores me këto dy moderatorë tutje, mbetet për të parë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ