Bora dhe Donaldi japin lajmin e bukur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/02/2023

Ditët e fundit Bora u përfol për një shtatzëni dhe shkak u bë një foto e saj duke mbajtur duart tek barku. Së fundmi Bora i është përgjigjur këtyre lajmeve teksa ndodhej në festën e Top Albania Radio së bashku me Donaldin.

Bora tha se aktualisht nuk ka asgjë të re, por dha një lajm të bukur duke treguar se ajo dhe Donaldi e kanë në plan një bebush.

“Plane kemi, por asgjë konkrete, me linjat jemi mirë”, tha Bora ndërsa Donaldi vuri dorën në barkun e saj dhe tha: “O zemra vogël”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ