Bora dhe Donaldi prezantojnë filmin e historisë së tyre

INA
INA

19 Gusht, 2023

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë punuar prej një viti për një projekt të ri dhe bëhet fjalë për një film. Çifti ka prezantuar sot filmin e tyre “5 herë jo”, përmes një videoje ku tregojnë detaje.  

Filmi është një komedi romantike që mesa duket flet për historinë e tyre të dashurisë.
“5 herë jo” do të dalë në kinema këtë dhjetor.

Nëpërmejt postimeve në “Instagram”, ata kanë folur për projektin e tyre të ri që do të titullohet “5 herë jo”, ku shprehen që do të ndajnë emocione.

Ej,Miq!??

Një ngjarje e bukur për ne nis tani.
Një rrugëtim i ri, plot aventura, intriga dhe emocione të forta.

Më në fund po ndajmë me ju projektin e ëndërruar për të cilin kemi punuar prej kohësh.

Teksa jemi në pragun e chak-ut të filmit tonë të parë, një komedi romantike e titulluar – “5 herë jo”, duam t’ju ftojmë të gjithëve të bëheni pjesë e kësaj ëndrre! Me miq gjërat e bukura bëhen realitet… le të ndajmë emocionet e të qeshim nga thellësia e shpirtit.

Në këtë projekt tonin, jemi mirënjohës për skuadrën fantastike, mbështetëse dhe krijuese me të cilën po punojmë.

Me një staf aktorësh nga më të dashurit për ju, që humorin e kanë në gen, do të sjellim një film-komedi me situata dhe të qeshura pafund.

Ndiqni @5herejo për t’u bërë pjesë e kësaj ëndrre, e këtij rrugëtimi të bukur artistik! Ti dhe ju bëhemi Ne!?”- kanë shkruar ata.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

arber-hajdari

Arbër Hajdari mbrëmë kishte arsye për të festuar (FOTO)

keanu reevs rivs vesel veseli

Aktori i njohur drekon te restoranti i shqiptarit në Zvicër

INFO

NA NDIQ