Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INA
INA

28/09/2023

Është bërë e ditur se të shtunën (6 tetor) do të nisë spektakli më i madh i kërcimit, “Dancing With the Stars Albania”.

Përveç konkurrentëve së fundmi u mësua se kush do të jetë edhe moderatore e këtij edicioni.

Në një promo të këtij programi u njoftua se Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese në DWTS.

Ndërkohë, këtë vit pjesëmarrës janë: Filloreta Raçi – Fifi, Irgen Cela, Xhuli Nura, Ronaldo Sharka, Ina Kollçaku, Eni Shehu, Armaldo Kllogjeri, Sara Karaj, Enxhi Nasufi etj.

Nga ana tjetër, në juri janë: Ilir Shaqiri, Lori Bala, Valbona Selimllari dhe Olta Gixhari.

Në edicionin e kaluar të këtij emisioni fitoi partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, e cila si partner kishte Luixhino Halën.

Edhe në këtë spektakël premtohet magji, përplot emocione dhe super adrenalinë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ