Bora Zemani vjen me setin e fundit, poston fotografi me bikini

Ajo duket sensuale ndërsa pozon para kamerës së aparatit të fotografit Klevin Halili.Nëna e një djali së fundmi ka mahnitur ndjekësit me pozat me bikini, në të cilat po ashtu ka theksuar format trupore.

Gjithçka që na nevojitet është dielli, vera dhe miqtë”, kanë qenë fjalët krahas postimit.