Brenda 12 orëve, policia ia gjeti “Citroen Berlingon” e vjedhur 60-vjeçarit nga Tetova

Picture of INA
INA

10/10/2023

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se brenda 12 orëve ka arritur të gjej veturën e 60-vjeçarit S.Z. nga Tetova, të cilën ai e kishte raportuar si të vjedhur, përcjell TV21.

“Punonjësit policorë të SPB-Tetovë, mbrëmë (09-tetor) rreth orës 21:00 në rrugën “145” në Tetovë, pasi kanë ndërmarrë masat dhe aktivitete, kanë gjetur mjetin ngarkues “Citroen Berlingo” me targa të Tetovës, në pronësi të 60-vjeçarit S.Z. nga Tetova, i cili në ora 09.00 e kishte raportuar si të vjedhur nga oborri i tij para shtëpisë në rrugën ,,Hekurishtja” në Tetovë. Menjëherë pas kësaj, automjeti i është kthyer pronarit”, thonë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT
48 sekonda
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike
8 minuta
Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re
28 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
49 minuta
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
52 minuta
Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

ME TE LEXUARA

1 ditë
QMK: Gjithnjë e më shumë thirrje për prani të gjarpërinjve në vendbanime
1 orë
Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
21 orë
Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Armata nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor
1 ditë
“Policia e veriut ka qenë nën komandën e Vuçiqit”/ Eksperti zbulon detaje për veriun
14 orë
Gazetari rumun: Rama u rekrutua nga shërbimet tona sekrete, kjo shpjegon lidhjen e tij me Koldean

LEXO MË SHUMË

4a80d4fb-369e-4972-951f-6704aa84eccf

Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

IMG_3408

Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

VLEN_Ministrat-

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

mark rutte

NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite

Angela Ageler

Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

gjarper

Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

deponi kum

Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve

INFO

NA NDIQ