Brenda festës për 2 vjetorin e vajzës së Lyrical Son (Foto)

0

Vajza e vetme e reperit Lyricason dhe gruas së tij Gresës, Eva sot ka mbushur 2 vite jetë.

Prindërit kanë zgjedhur disa fotografi në mënyrë për ta uruar të shtrenjtën e tyre dhe ato i kanë publikuar në llogaritë e tyre në Instagram, shkruan lajmi.net

E me rastin e kësaj dite të veçantë për ta ata i kanë organizuar edhe festë asaj ndërsa pamje nga kjo mbledhi ju sjellim në foton në vazhim.

Një festë e mrekullueshme! /Periskopi/