Brohoritje e duartrokitje në Zagreb për shqiptarin

ina-online
ina-online

17 Shtator, 2023

Dinamo e Zagrebit e ka mundur me rezultat 3:0 skuadrën e Slaven Belupos, në javën e tetë të kampionatit kroat.

Futbollisti Arijan Ademi rikthehet në fanellën e Dinamos, pasi që një kohë ka luajtur për Pekin Guoan të Kinës.

Ai futet në lojë në minutën e 84-të dhe u duartrokit e u brohorit nga shikuesit në “Maksimir” për rikthimin e tij, duke treguar besnikërinë ndaj klubit ku kaloi pothuajse të gjithë karrierën e tij.

Dinamo është në vend të tretë me 13 pikë dhe ka dy me pak se lideri Hajduku i Splitit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

manchester united

“United” në vështirësi, Ten Hag i qetë pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve

bayerni

Bayerni me rikthim të madh

shkendija2

Derbi i madh në Tetovë, Shkëndija e Struga Trim Lum kërkojnë fitoren

Italy Soccer Champions League

VIDEO / Interi e Reali në festë, goditje e madhe për klubet angleze

champions-logo

LIGA E KAMPIONEVE/ Dy rivalët e Interit dhe një çift që do pikët e para, publikohen formacionet zyrtare

Xhevat Prekazi

Xhevat Prekazi pëson sulm në tru, shtrihet në spitalin e Beogradit

donjeta-sadiku

​Donjeta Sadiku shpallet kampione ballkanike

messi

Premtimi i presidentit të Inter Miamit: Messi do ta luajë ndeshjen e tij të fundit në Barcelonë

Ben Chilwell 2

Ben Chilwell jashtë fushave deri në muajin dhjetor

INFO

NA NDIQ