Broja shumë pranë Milanit, shikoni faqen e parë të gazetës më të madhe italiane

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Shefi i merkatos së Milanit, Monkada, është në Londër dhe po bisedon me Çelsin për huazim me të drejtë blerje për sulmuesin e kombëtares shqiptare, Armando Broja.

Sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello sport”, marrëveshja mund të arrihet shumë shpejt.

Nëse realizohet transferimi do kemi derbi Broja-Asllani në ndeshjen e radhës Milan-Inter.

TË FUNDIT
1 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
3 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
7 orë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
9 orë
Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën
14 orë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gjeorgjia barazon me Çekinë, shpresë për Shqipërinë
14 orë
FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia
1 ditë
Portugalia ‘çok’, Turqia ‘jok’!
14 orë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve
1 ditë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!
9 orë
Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën
1 ditë
Altin Lala: Serbët të heshtin se e dimë çfarë ndodhi në Beograd
7 orë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
1 ditë
10 milionë euro, klubet e Serie A bëjnë gati “çekun” për Mario Mitajn

LEXO MË SHUMË

zvicra

Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë

zvicer gjermani

Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare

mirlind daku

UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës

ardian kozniku

Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën

tifozet kombetarja

Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

izer aliu

FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

xhaka zvicer

Dueli për kreun e grupit A, Granit Xhaka paralajmëron Gjermaninë

Tifozet kuq e zi kombetarja

Uragan kuqezi për të mposhtur Spanjën, Shqipëria ‘fiton’ me tifozët (Numri)

Spanja Luis De La Fuente

8 ndryshime në formacion, mësoni si do të luajë Spanja ndaj Shqipërisë

INFO

NA NDIQ