Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

INA
INA

04/12/2023

Ylli Dervishi i njohur për publikun si Buci është një prej banorëve më të komnetuar të Big Brother VIP Kosova 2.

Ai përfshihet në debate dhe situata të ndryshme me banorët dhe së fundmi gjatë një bisede me Gani Gërminë, ai u shpreh i bindur se do të shpallet fitues i BBVK2.

Buci madje i ka ofruar Ganiut një bast prej 10 mijë euro që ai do të jetë fituesi, Ganiu iu përgjigj duke i thënë se “unë nuk lidhem se nuk të besoj ty”.

Ai vazhdoi duke i thënë Bucit se “ty nuk të ka mbetur fytyrë kurrkund”, ndërsa Buci iu kundërpërgjigj duke i thënë se “nesër do të surprizoheni me mua”.

Ndërkohë, kujtojmë që Monika Salihu ishte banorja që u eliminua të premten që lamë pas.

Ndërsa, tre banorë të rinj u bën pjesë e shtëpisë së famshme: Mirdoni, Ardi dhe Miss Rose

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ