Bujar Osmani bëhet baba për herë të tretë

INA
INA

25/01/2024

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani për të tretën herë bëhet baba. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

“Të dashur Miq, Me zemra të mbushura me gëzim dhe mirënjohje, Valbona dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë ardhjen në jetë të fëmijës tonë të tretë, Luanit. Emri i tij, simbolizon forcën dhe kurajon që shpresojmë t’i frymëzojmë atij, ndërsa i bashkohet , Elizës dhe Malit, në familjen tonë. Lindja e Luanit forcon përkushtimin tim jo vetëm ndaj familjes sime, por edhe ndaj familjeve që shërbej. tuaj të vazhdueshme. Me përshëndetje të ngrohta”, ka shkruar ministri Osmani.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ