Bujar Osmani tregon si ishte organizuar atentat ndaj tij (VIDEO)

INA
INA

04/03/2024

I pari i Diplomacisë së vendit, Bujar Osmani, njëherazi edhe kandidat për president i BDI-së, ka nisur sonte podcast-in e tij të parë, të titulluar INFORMALE.

Në INFORMALE, ministri Osmani me të ftuarin e tij, analistin Xhelal Neziri kanë folur për aktualitetet e fundit nga vendi dhe bota.

Osmani mes tjerash në podcast ka zbuluar se si kishte marr informacion se ishte organizuar atentat ndaj konvojit të tij, derisa ishte kryesues i OSBE-së.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1316

Albulena Haxhiu: Koalicioni VLEN e ka mbështetjen e parezervë të Albin Kurtit dhe Vetëvendosjes

WhatsApp Image 2024-04-19 at 23.03.16 (1)

Sela: Vota për Bujarin më 24 prill dhe për Frontin më 8 maj është biletë kthyese e fëmijëve tanë të cilët kanë marrë rrugën e mërgimit

Ali AHmeti

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Menduh Thaci

Thaçi thotë se Albin Kurti s’ka asnjë njeri në Maqedoni

europe elect

Anketa e “Europe Elects”: Arben Taravari prinë para Bujar Osmanit

IMG_1293

Krerët e VLEN-it në Berlin: Diaspora i thotë po ndryshimit

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni është obligim i kryetarëve të komunave

INFO

NA NDIQ