Burri i Adelina Tahirit në krahët e kësaj këngëtare (FOTO)

0

Adelina Tahiri ka marr hovë që nga martesa me burrin e saj të pasur dhe mjaft diferencë në moshë. Këngëtarja njihet për jetën luksoze, e cila çdo herë shfaqet me rroba të markave të njohura, shkruan “Kosovarja”. Të gjitha këto ia mundëson burri i saj i cili njihet për pasuri. Duke mos e shfaqur shumë herë në rrjete sociale, një foto që ka qarkulluar në Instagram mund të iu befasojë. Burri i këngëtares pozon në krahet e këngëtares së njohur, e pa hezitim Big Mama e shpërndau fotografinë në Instgramin e saj privat. Sigurisht, njihen në mes veti dhe kanë raporte shoqërore të mira. /Kosovarja