Burri milioner po ‘shashtriset’ mbas Adelinës, shikoni çka ka bërë tani për të

0

Këngëtarja e cila për momentin mbetet si femra me e përfolur e ekraneve televizive, shkruan ORAinfo.

E kjo krejt pasi që ajo është martuar me milionerin avokatin maqedonas, Serjozha Markov, dhe që nga ajo kohë nga ajo kohë Adelina komentohet për çdo lëvizje.

Në rrjetin social Instagram Adelina është shumë aktive ku postoni imazhe nga më të ndryshmet dhe pëlqehet shumë nga ndjekësit e saj.

Adelina ka kohë që ka filluar pushimet dhe siq duket nuk e kanë ndermen që që të ndalet së pushuari në vendet shumë luksoze.

Kujtojmë që këngëtarja është shtatzëne në muajt të fundit./ORAinfo/

https://video.gjirafa.com/orainfo?video=adelina-tahiri-vazhdon-pushimet-luksoze-2