Burri rreh gruan në Bit Pazar, kërcënon me thikë vëllezërit e saj

ina-online
ina-online

9 Gusht, 2023

Një zënkë familjare është denoncuar të ketë ndodhur të hënën pasdite në Bit Pazar të Shkupit, përcjell KlanM.

Sipas njoftimit të MPB-së, rastin në polici e ka paraqitur gruaja 40 vjeçare, sipas të cilës, bashkëshorti i saj e ka sulmuar fizikisht, ndërsa më pas, i ka kërcënuar me mjet të mprehtë edhe vëllezërit e saj.

“Me datë 08.08.2023 në ora 18:15 në SPB Shkup një grua 40 vjeçare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj H.Sh (48) nga Shkupi në zonën e Bit Pazarit. Sipas njoftimit, ai ka kërcënuar edhe dy vëllezërit e saj me një send të mprehtë. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gruevski-Mijallkov-dhe-Jankullovska-780x439

Jankullovska: Unë kurrë nuk jam pajtuar me arratisjen e Gruevskit

burgu

Me 24 milionë euro do të ndërtohet objekt i ri për burgun e Idrizovës, ja sa të burgosur pritet të vendosen në këtë objekt

spital-1130x635-1-696x391

Nëna e 17-vjeçarit me autizëm që u keqtrajtua në Demir Hisar: Mezi rrinte në këmbë, ishte i mbidozuar nga ilaçet

kovacevski

Kovaçevski demanton Alitin: S’kam biseduar me Ahmetin për Ligjin e UÇK-së!

maqedoni-flamuri

Maqedonia e Veriut ndër 50 vendet më të sigurta në botë

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Persona të caktuar nuk do të përfitojnë nga amnistia! LSDM do të ndërhyjë me amendamente

denari-756x420-696x387-1

Nuk do të ketë rritje lineare të pensioneve! Trençevska: Për një vjet e gjysmë rritëm pensionet për 3.200 denarë

Maqedoni_Bullgari_1

Grupet punuese eksperte të RMV-së dhe Bullgarisë dje kanë mbajtur takim, në fokus realizimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë

kontrolloret-ajror-MK-1130x635-1-696x391

Kontrollorët e trafikut ajror në Maqedoni paralajmërojnë grevë më 12 tetor

INFO

NA NDIQ