“Burri s’duhet të ketë shoqe si Luizi Efin”, ky postim i Top Albania Radio i skandalizoi ndjekësit në Instagram

INA
INA

02/11/2023

Burri nuk duhet të ketë shoqe si Luizi-Efin”, ishte kjo një deklaratë në një prej emisioneve të “Top Albania Radio”, që shkaktoi tensione tek fansat.

Këtë deklaratë, faqja zyrtare e radios e ka postuar veçmas në Instagram.“Luizi qe vazhdon dhe mban çdo emison tuajin që nga 24 dhjetori. E shqyet për ca klikime 2 lekëshe”, shkroi dikush.

“E bëtë baltë fare, çfarë titulli! Po lëreni tjetrin të marrë frymë e mbi të gjitha jepni vëmendjen që meriton si artist e jo me këto tituj skandaloz“, shkroi një tjetër.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ