Burri shqiptar kërkon ndihmë: Më dhunon keq gruaja!

0

Një ngarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Fierit ku gruaja ka dhunuar bashkëshortin e saj.

Sipas policisë, shetetasi me inicialet L.N 32 vjeç, ka kërkuar ndihmën e uniformave blu pasi është dhunuar fizikisht dhe psikologjikishtë nga bashkëshortja e tij, shtetësja E.N 23 vjeçe banuese në Fier.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.07.2018, u referuan materialet në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për shtetasen E.N., vjeç 23, banuese në Fier, pasi, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortit të saj, L.N., vjeç 32. Neni 130/a/1 i Kodit Penal.