Burri sillet në mënyrë agresive ndaj gruas, përfundon në polici

INA
INA

17/10/2023

Tridhjetë e katër vjeçarja banore e një fshati të Tetovës, të hënën në orën 11:30 në SPB-Tetovë ka raportuar se në shtëpinë e prindërve të saj në një fshat tjetër të Tetovës, ku ajo aktualisht po qëndronte, burri i saj 37-vjeçar V.Z, me të cilin ishte në procedurë shkurorëzimi, kishte vepruar në mënyrë agresive dhe e kishte kërcënuar. I raportuari V.Z. në ora 22:00 ishte paraqitur në stacion policorë për të pastruar rastin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

vucic-dacic

Vuçiq është kundër që Daçiqi të jetë kryeministër i ardhshëm i Serbisë

radojcic milan

Konfiskohet një anije me shpejtësi të madhe e Radojiçiqit, ishte fshehur në depon e Radule Stevic

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

INFO

NA NDIQ