Burri vret gruan shtatzënë para QKUK-së në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë. Një burrë ka vrarë gruan shtatzënë para QKUK-së në Prishtinë.

Ende nuk dihen motivet e kësaj vrasje makabre dhe organet kompetente pritet të dalin në vendin e krimit. (INA)