Butrint Imerit çka i ndodhi për 20 orë?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/03/2023

Çka i ndodhi për 20 orë Butrint Imerit?

Këngëtari është bërë viral në platformën Tik Tok, me një pjesë të nga kënga e re të cilën do e publikojë së shpejti.

Ashtu siç ka bërë të ditur, Butrinti për vetëm 20 orë ka kapur 1.6 milion shikime në këtë platformë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari ka shkruar se sjell vetëm pozitivitet, tutje pyet fansat se kur do ta publikojë këngën.

Kujtojmë se, ende nuk ka dhënë ndonjë datë të saktë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

luizi

Luizi zgjohet me një mik të ri në banesë (video)

egla-lidi-750x422-1

VIDEO/ Ҫfarë ndodhi në “Big Brother”? Egla Ceno shpërthen në lotë: Po pres mjekun…

meritoni egla ilnisa

Ilnisa: Egla e fitoi vëmendjen nga unë dhe Meritoni

drini dea

Çfarë i lidh dy ish-banorët e BBV, dhe pse fansat po i urojnë

INFO

NA NDIQ