Buzëqeshje në ASH, vjen era pushtet! (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/02/2023

Sapo ka nisur mbledhja e ASH-së për të diskutuar nëse do të hyjnë në Qeveri duke diskutuar rezultatet e referendumit me të gjitha degët e ASh-së.

Siç shihet, kishte buzëqeshje në fytyrat e Taravarit dhe Selës që nënkupton se ASH është më pjesë e qeverisjes me LSDM dhe BDI-në.

Mbledhja pritet të përfundojë shpejtē ku kreu i ASh-së, Taravari do të pronocnohet para opinionit.TS

 

https://www.facebook.com/aleancashqiptarett/posts/737014677790767

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

ragmi mu

Mustafa konfirmon se ka marrë drejtimin e Preshevës, Arifin e quan shpifës

INFO

NA NDIQ