Incident me armë në Çair, dy të plagosur rëndë

INA
INA

10/11/2023

Një incident i rëndë me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë vonë në Çair, ku dy persona kanë ngelur të plagosur rëndë me armë zjarri.

Nga Spitali i Përgjithshëm i Qytetit “Shën Naum Ohri” është raportuar se në repartin e tyre janë sjellë me plagë të rëndëa dy personat me inicialet O.O. (25) dhe O.E. (29), nga Shkupi.

Incidenti është konfirmuar edhe nga policia në Shkup. “Policët kanë dalë në vendngjarje dhe pas intervistimit zyrtar janë konstatuar se dy personat pronarë të një lokali hotelier në zonën e Çairit janë plagosur nga E.J. dhe E.N, që kanë qëlluar me armë në drejtim të viktimave të plagosur”, njofton MPB, duke shtuar. se janë ndërmarrë masa për zbardhjen e plotë të rastit. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Prerja e druve drunj dru

Sejdiu: Po ndodh një ‘masakër’ ekologjike në territorin e komunës së Zhelinës (FOTO)

stefan bogoev

Bogoev: Jam i sigurt për një fitore të dyfishtë në zgjedhjet e Frontit Evropian

arben taravari ziadin sela

Arben Taravari: ASH e fortë dhe unike, ka vite që lexojmë lajme për përçarje

3fb9fdb9-5211-407a-a732-9132e4550a33-1392x815

Mexhiti, Kasami dhe Gashi takojnë Islam Aliajn, deputetin shqiptar në Zvicër

Ilire Dauti

Deputetja që zhvillon betejën për shqiptarët pa nënshtetësi

Boban Stefkovski Gazi Baba

LSDM: Kryetarët e VMRO-së marrin 1500 euro rrogë, ndërsa qytetarëve të Gazi Babës u kanë borxhe

moti dimer acar temperatura

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

tanja fajon

Fajon: Ndryshimet kushtetuese janë të nevojshme që vendi të ecë përpara

INFO

NA NDIQ