Çair: Vëllai rrahu motrën, rasti shkon në polici

INA
INA

03/04/2024

Konflikti në familje, ka arritur në polici. Në buletinin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, qëndron një rast jo i zakonshëm. Një 19-vjeçar ka sulmuar fizikisht motrën e tij, dhe rasti është denoncuar në Polici, transmeton TV21.

“Më datë 02.04.2024 në ora 20.30, nëpunësit policor në Stacionin Policor në Çair kanë privuar nga liria B.Gj.(19) nga Shkupi pas denoncimit paraprak se rreth orës 20:15, në shtëpinë në Çair, ka sulmuar fizikisht motrën e tij 18-vjeçare. Pas dokumentimit të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës”, qëndron në buletin.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1316

Albulena Haxhiu: Koalicioni VLEN e ka mbështetjen e parezervë të Albin Kurtit dhe Vetëvendosjes

IMG_1293

Krerët e VLEN-it në Berlin: Diaspora i thotë po ndryshimit

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

menduh thaci

Thaçi: Na duhet mbi 150 mijë vota për Bujarin

IMG_1265

Sondazhi i IRI: Serbia aleati më i rëndësishëm për qytetarët maqedonas, Bullgaria, Rusia dhe Kosova shihen si kërcënim

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

FB_IMG_1713533454518

VLEN takon mërgatën shqiptare në Berlin dhe Cyrih

IMG_1268

Anketa e CRPC: VMRO-DPMNE në avantazh para LSDM-së, VLEN para Frontit Evropian, ja si janë me deputetë?

INFO

NA NDIQ